V přírodní medicíně
je
síla

Hrdličkova medicína

Audiokniha – Zásady správné vyživy

Tuto unikátní knihu napsala Adelle Davis. Americká nutriční poradkyně, která má svá doporučení ověřená praxí – to jim dává jistou hodnotu. Ve své době vadila mnoha lidem i firmám z potravinářského průmyslu. Tato kniha vyšla poprvé v roce 1970 a do tehdejšího Československa se dostala díky neznámým nadšencům. Byla amatérsky přeložena a jako samizdat se rozšířila mezi lidi. My jsme tento překlad přepracovali do elektronické podoby a následně do audio knihy. Je zajímavé, že mnoho informací, které jsou v knize popisovány o funkci některých vitamínů, minerálů nebo doplňků nejsou ještě v dnešní době všeobecně známé. Některé informace jsou již překonané, ale drtivá většina má i dnes svou platnost. Asi jediný a hlavní nesouhlas máme s doporučením každodenní konzumace živočišných bílkovin (játra, mléko čerstvé nebo sušené, vejce). Sama autorka na sklonku svého života tyto doporučení přehodnotila.
Další díl tohoto samizdatu naleznete zde: Moderní léčení výživou.

Co si dalšího přečíst?

Koronavirus – praktický pohled

Úvod Následující text, stejně jako všechny ostatní návody, jsou moje poznámky pro mě, abych nezapomněl.  Pokud je chcete použít, je to vaše volba. Všechny informace jsou výsledkem mého bádání, pokusů a dlouhodobého zkoušení.

Podrobnosti

Odpovědi na téma (1)

Žlučníkové kameny Opary Únava Zde naleznete odpovědi na vybraná témata, která nemají sloužit jako návod, ale nabízejí úhel pohledu, který možná neznáte. Pokud se pro něco rozhodnete, děláte tak na vlastní zodpovědnost. Kvůli

Podrobnosti