V přírodní medicíně
je
síla

Hrdličkova medicína

Odpovědi na téma (1)

Zde naleznete odpovědi na vybraná témata, která nemají sloužit jako návod, ale nabízejí úhel pohledu, který možná neznáte. Pokud se pro něco rozhodnete, děláte tak na vlastní zodpovědnost. Kvůli cenzuře nelze napsat vše otevřeně, ale věřím ve zdravý rozum.

Mám žlučníkové kameny, co mám dělat?

Je více způsobů, jak lze žlučníkové kameny vyřešit, ale zřejmě nejjednodušší je jejich rozpouštění.

Co budete potřebovat:

několik kusů černé ředkve (např. 6-7 kusů), cca 0,5 litru 80% alkoholu (zakoupíte přes internet), odšťavňovač (stačí i zapůjčený od známých).

   1. Černou ředkev očistěte, odšťavněte a poté ještě prolijte přes jemné sítko, abyste zachytili případnou vlákninu.

   1. Šťávu zřeďte 80% alkoholem v poměru 7:3, tj. 7 dílů šťávy na 3 díly 80% alkoholu. V praxi to je např. 700ml šťávy a 300ml 80% alkoholu.

  Alkohol zde má dvojí funkci. Jednak slouží jako konzervant a také jako rychlý přenašeč účinných látek do krevního oběhu. Užívejte 1x denně po několik týdnů až měsíc, minimálně 20 ml, ale můžete i více, např. 50ml (panáka). Černá ředkev má podle zdroje zakoupení různě intenzivní chuť a od toho se odvíjí denní dávka a délka užívání. Tento proces lze pravidelně 1x za rok nebo dva roky opakovat. Dochází k rozpouštění nejen žlučových kamenů, ale i jaterních ucpávek (kuličky velikosti hrášku).

  Jak mám vyřešit opakované opary?

  Všechny opary, ať na ústech, pásové nebo vaginální, mají podobné řešení, protože mají stejnou příčinu. Tou příčinou je psychika. V okamžiku rozčílení, stresu, atd. se spouští proces tvorby. Pokud je stav akutní, je potřeba nasadit nejlépe kAgZn (k5050 60ml/den) společně s Echinaceovými kapkami (3×25 kapek/den). Tím dojde ke zklidnění a máte čas na řešení příčiny vzniku oparu.

    1. Pro řešení psychické části problému použijte metodu RUŠ. Terapie trvá několik hodin (zpravidla půl dne) a má okamžité výsledky. Terapeuti jsou uvedeni na stránkách metodarus.cz, nebo doporučuji: Karolína Straková 605266570 (Praha), Otto Rusek 731436557 (Ostrava).

    1. Musíte ve velkém a dlouhodobě doplňovat zinek. Zinek po čase způsobí změnu chování těla, ale bez bodu č.1, tj. bez vyřešení psychiky, by došlo pouze k dočasnému zlepšení symptomů.

   Je zajímavé, že lidé postižení opary se řešení psychiky často vyhýbají a doufají, že je z toho nějaký zázračný přípravek dostane.

   Co mi doporučíte na častou únavu?

   Únava nemá jednoduché řešení. Je mnoho důvodů, proč tělo nemá energii. Popíšeme si zde ty méně známé důvody. Prozkoumejte je ale, až za sebou budete mít základní vyšetření, které vyloučí některá závažná onemocní, která únava provází.

     1. Spánek nad pramenem nebo na geopatogenní zóně. Není u nás běžnou praxí tyto vlivy zkoumat a tak mnoho lidí spí na nevhodném místě. Pokud spíte na místě, kde geopatogenní zóna pouze probíhá, nemívá to zásadní vliv na míru energie, ale tělo spěje k nemoci. Pokud se jedná o křížení geopatogenních zón nebo spánek nad zdrojem vody, je velice pravděpodobné, že po takové noci nebudete mít dostatek energie. V tomto případě spěje tělo k nemoci velmi rychle. Často slýchávám …“já mám na to doma přístroj, který to umí odrušit a stál hodně peněz“. Je to čirý optimismus, který zpravidla nelze vymluvit. Existují ale metody, jak toto zemské záření odklonit/odstínit, ale nejsou úplně jednoduché, a v průběhu roku se musí stále ověřovat účinnost. Je proto jednodušší zvolit si místo na spaní jinde.

     1. Mikrovlnné záření a elektrosmog obecně narušují normální fungování těla. Účinek není zpravidla okamžitý, ale kumulativní. Pokud se změní frekvence v mikrovlnném pásmu (např. při zavedení 5G), každý živý organismus na to reaguje, ale po čase dojde k adaptaci. Čím je člověk mladší, tím rychleji k adaptaci dojde. Lidé vystavení vysoké míře mikrovlnného záření (v práci i doma) mají silný pocit vnitřní únavy a vyčerpání, kde nepomáhá ani mnohahodinový spánek. Řešením opět není žádný zázračný přistroj, ale odstínění nebo další opatření, která vedou ke snížení této zátěže. Je to veliké téma, které se do tohoto odstavce nevejde.

     1. Za únavou může být nedostatek živin. Zde neexistuje rychlé řešení (výjimkou je nedostatek železa). Poměrně rychlé řešení nabízí mumii (Shilajit a má i jiné názvy). Dobrým krokem je klíčení semen – microgreens, ale proto, aby se živiny dostaly tam, kam mají, musíte mít přirozeně silné trávení. Trávení podporuje jaterní kůra a také půstování.

     1. V letech 2021-23 se snad i na nádražích rozdávali injekce, které měli cosi zastavit a které mají mnoho nehezkých dozvuků. Jedním z nich je únava a vyčerpanost. Hlavním mechanismem únavy je v tomto případě poškozená krev, která je hustá a špatně přenáší kyslík. Malým, ale funkčním řešením je ředit krev (např. pomocí SMS) a celkově detoxikovat organismus. Zatím (duben 2023) nikdo na světě nedokáže obsah injekcí z těla plně odstranit a je možné, že to nikdy kvůli biologické neodbouratelnosti grafenu nepůjde.

    Budete muset hledat tu svou příčinu únavy a hlavně neuvíznout na stimulantech jako je káva, energetické nápoje atd.

    Co si dalšího přečíst?

    Koronavirus – praktický pohled

    Úvod Následující text, stejně jako všechny ostatní návody, jsou moje poznámky pro mě, abych nezapomněl.  Pokud je chcete použít, je to vaše volba. Všechny informace jsou výsledkem mého bádání, pokusů a dlouhodobého zkoušení.

    Podrobnosti